Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENZKIRCH, väggur, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i ek, dekorativa beslag i brons, höjd ca 75 cm, pendel och nyckel medföljer

Lösa delar i form av listbit och mekanisk del medföljer, krönet samt dess knopp sitter något löst, funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

688866

2019-10-13