Soffbord 1960-tal teak

Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak
Soffbord 1960-tal teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, teakfanér i rutmönster, svartlackade stålben, mässingstassar, H ca 43 cm, 132x58 cm

Skador: slitage, senare svartlackad kant, mindre genomslipad fanér

688873

2019-10-19