Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, teakfanér i rutmönster, svartlackade stålben, mässingstassar, H ca 43 cm, 132x58 cm
Skador: slitage, senare svartlackad kant, mindre genomslipad fanér
688873
2019-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här