Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÅTÖLJ, 1960-/70-tal, IKEA, stomme i bok, stoppad sits och nackkudde kläda i gul resp. orange textil, sitthöjd ca 45 cm
Omklädd, bruksslitage
688895
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här