IKEA fåtölj

IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj
IKEA fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅTÖLJ, 1960-/70-tal, IKEA, stomme i bok, stoppad sits och nackkudde kläda i gul resp. orange textil, sitthöjd ca 45 cm

Omklädd, bruksslitage

688895

2019-10-13