Fällbord Kina

Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina
Fällbord Kina

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

FÄLLBORD, Kina, 1800/1900-tal, stomme i trä, reliefdekor med lackarbete, höjd ca 73, skivans största mått 65x51 cm

Partiella bortfall av dekor, bruks och åldersrelaterat slitage

688896

2019-10-13