Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
FÄLLBORD, Kina, 1800/1900-tal, stomme i trä, reliefdekor med lackarbete, höjd ca 73, skivans största mått 65x51 cm
Partiella bortfall av dekor, bruks och åldersrelaterat slitage
688896
2019-10-13