Matgrupp
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, (7 dlr) bestående av 1 matbord samt 6 stolar, matbord med klaffar, ek, brickmärkt R.O.O.M, helklädda stolar, ben i ek, klädda i rutig bomullstextil, höjd bord ca 73, 80x76 + 90, stolar sitthöjd ca 49, bredd ca 45 cm
Bruksslitage, slitage på ena hörnet på bordet, ställvis blekt, smärre repor, smuts
688901
2019-10-13