Taklampa sannolikt Bent Karlby

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, sannolikt Bent Karlby, skärm i svartlackerad metall med kupa i opalglas, fästen i koppar, diameter ca 40 cm, total höjd (t.o.m takfäste) ca 120 cm

Bruksslitage, märken och repor förekommer på skärmen

688905

2019-10-13