Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALVAR AALTO, serveringsvagn, Artek, Finland, märkt Artek 694, skivor i laminat, stomme i björk, vitlaminerade skivor, höjd 56, längd 90 cm
Bruksslitage repor, gummihjulen saknas
688907
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här