Signe Persson Melin ytterfoder
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, 4 dlr, 2 ytterfoder med 2 fat, saltglaserat stengods, stämplade, tillverkade i Portugal, H inkl fat ca 25 / 28 cm, Diam ca 28 / 33 cm
Skador: Mindre krukan med spricka, mindre fatet med avslag på kant
688914
2019-10-17