Signe Persson Melin ytterfoder

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIGNE PERSSON MELIN, 4 dlr, 2 ytterfoder med 2 fat, saltglaserat stengods, stämplade, tillverkade i Portugal, H inkl fat ca 25 / 28 cm, Diam ca 28 / 33 cm

Skador: Mindre krukan med spricka, mindre fatet med avslag på kant

688914

2019-10-17