Takashi Okamura & Erik Marquadsen fåtöljer
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKASHI OKAMURA & ERIK MARQUADSEN, 1 par snurrfåtöljer med pall, 1980-tal, för Nelo, Sverige, klädda i off-white skinn, stomme i björk, cirkulär fot på både fåtölj samt pall, bricktmärkta, höjd ca 95, bredd ca 80, sitthöjd ca 48 cm
Bruksslitage, slitage på skinn, något svajiga
688917
2019-10-13