Oidentifierad konstnär akvareller med porträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 5 st, mansporträtt, bl a män i turbaner, akvareller, otydligt signerade, 25x13,5 cm vardera, samramade

688921

2019-10-13