Docksskåp

Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp
Docksskåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅP, 1950-tal, privat tillverkning, med öppningsbar front, i 2 våningsplan med 2 rum per vånging, med möbler och inredning, samt. dockor, möblerna delvis från Beligien samt. Sverige, höjd ca 64 cm, yttermått ca 70x38 cm

Renoverat, bruksslitage

688930

2019-10-13