Lars Lerin träsnitt

Lars Lerin träsnitt
Lars Lerin träsnitt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): ur "Mostrarnas Tid", signerad Lars Lerin, daterad 86-91, numrerad 196/360, träsnitt, ca 16x65 cm

Ej examinerad ur ramen

688937

2019-10-13