Jenni Porkka fotografi

Jenni Porkka fotografi
Jenni Porkka fotografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JENNI PORKKA, samtida, "Sky", signerad och daterad Jenni 2019 á tergo, numrerad 6/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

Ej examinerad ur ramen

688950

2019-10-13