Tvättbalja i koppar

Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar
Tvättbalja i koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTBALJA, koppar, 1900-talets början/första hälft, med hänklar, höjd med ställning 48, diameter 65 cm

Bruksslitage

688961

2019-10-13