Manschettknappask
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MANSCHETTKNAPPASK, försilvrad metall, 1900-talets första hälft, Widerholm & Dahlberg, stämplad "W&D", Lag. skyddad, med man som kikar ned i asken, höjd ca 4,5, diameter ca 6 cm
Ställvis metallförlust
688964
2019-10-13