Italiensk spegel fanerad i teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1960-tal, Artigiana Vetrocromia, Italien, assymetrisk ram fanerad i teak, maxmått ca 11x78 cm

Åldersrelatarat slitage, kantstötningar

688977

2019-10-13