Sven Wejsfelt vaser

Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser
Sven Wejsfelt vaser

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN WEJSFELT (1953-2008): vaser, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods, blå vas signerad SWen samt med Gustavsbergs studiohand, unik daterad -87, blåbrun vas signerad SWen samt. med Gustavsbergs studiohand daterad -88, höjd ca 25 resp. 20 cm

En vas med mycket litet nagg på fotring

688983

2019-10-13