Swen Wejsfelt vas, skålar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN WEJSFELT (1953-2008): vas, skålar, 2 st., skålarna Gustavsberg, glaserat stengods, signerad SWen, unik samt. med Gustavsbergs studiohand, daterade -82 -85 resp -86, höjd ca 3,5 5,5 resp 10 cm
688986
2019-10-13