Höglund flaska öl snaps

Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps
Höglund flaska öl snaps

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERIK HÖGLUND, flaska med propp, signerad H326, höjd 25 cm, ölsejdlar, 4 st, snapsglas, 5 st, bubbligt brunt glas

Kuntoraportti

Två snapsglas med kantnagg

688990

Päivämäärä:

2019-10-13