Höglund flaska öl snaps
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIK HÖGLUND, flaska med propp, signerad H326, höjd 25 cm, ölsejdlar, 4 st, snapsglas, 5 st, bubbligt brunt glas
Kuntoraportti
Två snapsglas med kantnagg
688990
Päivämäärä:
2019-10-13