Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963): "La Charrue"/ "The Plough", signerad G Braque, färglitografi på japanpapper, bildmått ca 30x48 cm
689041
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här