Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): "La Charrue"/ "The Plough", signerad G Braque, färglitografi på japanpapper, bildmått ca 30x48 cm

689041

2019-10-16