Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Från Söder mot statshuset, signerad och daterad Bertel-Nordström 1951, olja på duk, ca 54x65 cm
689044
2019-10-16