Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Från Söder mot statshuset, signerad och daterad Bertel-Nordström 1951, olja på duk, ca 54x65 cm

689044

2019-10-16