Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, fanerad med mahogny och pyramidmahogny, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 79,100x45 cm
Nyckel och list delar saknas, slitage, repor
689056
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här