Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, furu, 1800-tal, barockstil, svarvade ben, benställning med fotsarg, bemålat, höjd ca 73, 114x64 cm
Slitage, slipad yta, färgbortfall
689058
2019-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här