Bord barockstil bemålat

Bord barockstil bemålat
Bord barockstil bemålat
Bord barockstil bemålat
Bord barockstil bemålat
Bord barockstil bemålat
Bord barockstil bemålat

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, furu, 1800-tal, barockstil, svarvade ben, benställning med fotsarg, bemålat, höjd ca 73, 114x64 cm

Slitage, slipad yta, färgbortfall

689058

2019-10-13