Däckstolar (2) Konstmide och Covent Garden

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOLAR, (2 st) 1900-talets senare hälft, varav en från Konstsmide av akacieträ, och en från Covent Garden av teak, höjd ca 31, 207x65 resp. ca 37, 196x66 cm

Bruksslitage, slitage från väder, ställvis blekta, smärre fläckar / repor, ena hjulet på Covent Garden är lös

689068

2019-10-16