Däckstolar (2) Konstmide och Covent Garden
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DÄCKSTOLAR, (2 st) 1900-talets senare hälft, varav en från Konstsmide av akacieträ, och en från Covent Garden av teak, höjd ca 31, 207x65 resp. ca 37, 196x66 cm
Bruksslitage, slitage från väder, ställvis blekta, smärre fläckar / repor, ena hjulet på Covent Garden är lös
689068
2019-10-16