Vas Kina

 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina
 Vas Kina

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Kina, 1800-tal, hänklar med fabeldjur, motiv med påfåglar och blommor, porslin, underglasyrblått, med träsockel höjd (utan sockel) ca 43 cm

Åldersrelaterat slitage

689069

2019-10-16