Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i brunt skinn, pärlspikning, på hjultrissor, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, mindre skada på en armlänsklädsel

689095

2019-10-16