Soffgrupp Chesterfieldmodell
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFGRUPP, 3 dlr, Chesterfield, England, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, 3-sits, samt 2 fåtöljer, klädsel i djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 41 cm, soffans längd 190 cm
Slitage, repor, en knapp något lös
689097
2019-10-16