Soffgrupp Chesterfieldmodell

Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell
Soffgrupp Chesterfieldmodell

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr, Chesterfield, England, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, 3-sits, samt 2 fåtöljer, klädsel i djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 41 cm, soffans längd 190 cm

Slitage, repor, en knapp något lös

689097

2019-10-16