Clubfåtölj

Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, engelsk stil, klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

689100

2019-10-16