Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 delar, Louis XVI-stil, bestående av soffa, karmstolar 1 par, salongsbord, bordet skyltmärkt Nordiska kompaniet, soffans längd 130, bordets höjd 74, diameter 78, sitthöjd 44

Bord ej ursprungligen sammanhörande med övriga delar. Slitage, ytskador, en dekorknopp lös. En fothylsa saknas på bord

689126

2019-10-16