Salongsgrupp
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 4 delar, Louis XVI-stil, bestående av soffa, karmstolar 1 par, salongsbord, bordet skyltmärkt Nordiska kompaniet, soffans längd 130, bordets höjd 74, diameter 78, sitthöjd 44
Bord ej ursprungligen sammanhörande med övriga delar. Slitage, ytskador, en dekorknopp lös. En fothylsa saknas på bord
689126
2019-10-16