Åke Wickström

Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström
Åke Wickström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): interiör, olja på duk, signerad Å.Wickström, ca 45x54 cm

689134

2019-10-13