Bruno Lundkvist

Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BRUNO LUNDKVIST (född 1948): Tjäderhöna i gran, signerad ´´Bruno Lundkvist´´ och daterad 1977, olja på duk, ca 64x99 cm

689137

2019-10-13