Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EILERSEN, "Control", liggfåtölj, 2000-tal, klädsel med ljust skinn, justerbar, baktill med hjul, mått ca 172x82 cm
Smärre bruksslitage
689153
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här