Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, tillverkad för turkiskt område, tidigt 1800-tal, dekorationer av mässing, kaliber 16 mm, längd ca ca 56 cm

lås hakar upp i ett läge, lagningar och delar utbytta

689174

2019-10-31