Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Abstrakt komposition, signerad Lennart Rohde, numrerad 151/260, färglitografi, ca 42x53 cm

Ej examinerad ur ram

689179

2019-10-16