Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): Landskapsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 50x61 cm

689196

2019-10-16