Christian Benjamin-Olsen oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CHRISTIAN BENJAMIN-OLSEN (Danmark, 1872-1935): Motiv från Marstrandsfjorden, signerad och daterad Chr Benjamin-Olsen 1923, olja på duk, ca 68x104
Krackeleringar, färgbortfall i marginalen
689199
2019-10-13