Rumsavdelare 1900-tal

Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal
Rumsavdelare 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKVÄGG, jugend, 1900-talets första hälft, bemålad i grått, 4 sektioner, klädd i toile de jouy, höjd 172, vardera del 61 cm

Senare bemålning samt tyg, slitage

689205

2019-10-13