Halvmånebord 1800-tal

Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal
Halvmånebord 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVMÅNEBORD, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny med intarsiadekor av snäcka, sannolikt Danmark, fotavslut i mässing, höjd 70, 119x55 cm

Slitage, repor, blekt skiva

689209

2019-10-13