Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Fågelkvinna, signerad och numrerad 16/150, färglitografi, ca 36x16,5 cm

689213

2019-10-16