Kurt Carendi

Kurt Carendi
Kurt Carendi
Kurt Carendi
Kurt Carendi
Kurt Carendi
Kurt Carendi

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

KURT CARENDI (1905-1971): Barn, signerad Carendi, olja på pannå, ca 46x38 cm

689215

2019-10-16