Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1991): "Landskap höst", signerad Axel Nilsson, olja på pannå, ca 38x46 cm

689218

2019-10-16