Herrbetjänt
2019-10-17
689233
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, 1900-talets mitt, stomme med detaljer i mässing, på hjultrissor, höjd ca 105 cm
Bruksslitage