Tove Jansson oljemålning
Klubbat för:
12 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
TOVE JANSSON (1914-2001) Räv i sommarlandskap, signerad, olja på duk, 39x48 cm
Proveniens: Enligt uppgift utförd 1942, Rolf och Helmi Henelius pensionat, Åland, genom arv till nuvarande ägare
689254
2019-11-03