Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
GUCCI, 2 st axelremsväskor i läder, 1980-tal, ca 15x18x6 cm
Metallspännen ärgade, slitage
689256
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här