Gucci 2 st väskor

Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor
Gucci 2 st väskor

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

GUCCI, 2 st axelremsväskor i läder, 1980-tal, ca 15x18x6 cm

Metallspännen ärgade, slitage

689256

2019-10-30