Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKAMPEL, empirestil, tidigt 1900-tal, 6 ljusarmar, 3 ljuspunkter, målad plåt samt brons, höjd ca 52, diameter 48 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
689259
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här