Takampel
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAKAMPEL, empirestil, tidigt 1900-tal, 6 ljusarmar, 3 ljuspunkter, målad plåt samt brons, höjd ca 52, diameter 48 cm
Kuntoraportti
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
689259
Päivämäärä:
2019-10-16